0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Покана за z-fold z-boardwalk сина, 10 пакувања

Покана за z-fold z-boardwalk сина, 10 пакувања

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Поканите за Z-Fold во Boardwalk Blue се совршен начин да се објави оглас! Акциите се постигнуваат двапати создавајќи ефект на цик-Zag со три панели со еднаква големина за да го искажат вашиот личен стил. Користете ги за покани за венчавки, зачувајте ги картичките за датуми или програми за настани. Поставете ја вашата покана вертикално или хоризонтално и додадете картички за појавување на слоеви за бесконечни можности! Овие покани со Z-Fold мерат 6 1/4 "x 6 1/4 ". Овие висококвалитетни покани за премиум одделение се направени од 100 bs со текст и ќе го направат до нивната ознака без да се кине или свиткува боја : Boardwalk Blue. Големина : 6 1/4 x 6 1/4. Количина : 10/пакет.

За производот

Избор на клиент