0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мудар 8WD1459- експлозија на турнеја серија 48 клупа седиште, мермер јаглен црно

Мудар 8WD1459- експлозија на турнеја серија 48 клупа седиште, мермер јаглен црно

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Мудар експлозија од турнејата серија 48 "седиште на клупата. Тешка должина од 28 мл винил е третиран со УВ и отпорна . Wise 8 WD1459 BLAST OFF TOUR SERIES 48 "BENCH SEAT MARINE-SECRED третирана рамка за иверица. ОЕМ-одделение за алуминиум. Подлога за пена со висока компресија. Морско одделение УВ и винил третиран со мувла. Двојна конструкција со врвен бод. Монтажа на седиштето на мудро клупа со вклучени шарки за пијано на која било рамна површина или монтирање на преносен штанд на седиштето. Натпревар во боја со други седења за серии од мудар експлозија. Димензии на клупата- висина : 23,5 ", ширина : 49", длабочина : 23,5 "Длабочина на седиштето : 17".

За производот

Избор на клиент