0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Die'Sire Cutting Die-Cameo Rame за печат

Die'Sire Cutting Die-Cameo Rame за печат

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Die'Sire Cutting Die-Cameo Pamping Frame Die'Sire Cutting Die-Cameo Stamping Frame за занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски јазик. Со стилови на дизајн кои се сложени и извонредни на вашите хартиени занаети, овие универзални умирања прават одличен додаток на вашите материјали за изработка на хартија. Исечете неверојатни форми од хартија, картон, хартија поддржана од лепило, винил, велум и многу повеќе. Работи со повеќето машини за сечење на умирање (продадени одделно). Овој пакет 11x6 инчи содржи рамка за печат на кимо : збир од четири умира. Увезени.

За производот

Избор на клиент