0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Комфорни за утешител на Филаделфија Флаери, близнак, нацрт -дизајн, тимски бои, полиестер, сет

Комфорни за утешител на Филаделфија Флаери, близнак, нацрт -дизајн, тимски бои, полиестер, сет

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нацртајте се со добрите со овој официјален комплет за утешител на Flyaters NHL Philadelphia Flyers! Овој сет на печатени утеха и срам (и) е произведен од групата Северозапад во нашиот дизајн на нацрт -стил. Овој супер мек и пријатна сет е дизајниран со лого и име на омилениот тим во центарот на утешителот. Позадината на секое парче Болди одговара на боите на омилениот тим. Вклучува удобност и една координативна перница. Никогаш нема да сакате да излезете од кревет! Направено од 100 проценти полиестерска удобна обвивка и срам (и) и машина за перење. официјално лиценциран. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатик. 100% полиестер. Произведено од Северозападната група, ДОО. машина за перење.

За производот

Избор на клиент