0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Поставете го сетот за утешител на кралот на Челси

Поставете го сетот за утешител на кралот на Челси

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата за постелнина „Cannone Chelsea“ има прекрасен асортиман на акварел цветни и Paisley отпечатоци. Оваа ватирана шема убаво ќе ја истакне секоја просторија со и ќе додаде модерна преземање на традиционален дизајн. Акцентите на сини и виолетови тонови на бела позадина се во спротивност со цврстата морнарица обратно. Оваа постелнина е 100% микрофибер кој обезбедува меко, но сепак свиленкаста чувство и е машинска миење. Вклучува : Еден утешен 104 инчи широк за 90 инчи долг и два кралски Шамс високи 20 инчи широк за 36 инчи. Comforter Face е печатена полиестерска ткаенина од 85 GSM микрофибер што се менува на полиестер со цврст микрофибер од 85 GSM со скок и ватирање на скокање. Утешителот е исполнет со алтернативни полиестерски влакна од 200gsm. Оваа ставка е машина за перење, но треба да се внимава да се измие во опрема за соодветна големина за да се избегне оштетување. Оваа ставка е увезена од Кина. Акварел Цветни и Пејсли ватиран принт. Вклучува срам (и). Меко и свилено чувство.

За производот

Избор на клиент