0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ТВ -штанд на колонијата Саудер, за телевизори до 40 “

ТВ -штанд на колонијата Саудер, за телевизори до 40 “

DEN 1688.64
Достапно за нарачка

Достапност

Овој атрактивен ТВ -штанд има повеќето 36 "телевизори и обезбедува многу складирање. Фиоката држи ЦД -а, ДВД -а и VHS ленти, додека просторот за складирање зад лајвераните врати има уште повеќе. Универзалниот ТВ -штанд во четкан јавор финиш од колекцијата на колонија од Саудер. Има најмногу 36 телевизори „телевизори и околу 40“ телевизори кои тежат 240 фунти или помалку. Исто така, има телевизори со рамен панел. фиока со патентиран систем за склопување на Т-заклучување има 17 ленти со картонски куќи VHS, 14 преголеми ленти со VHS, 84 ЦД, 84 ЦД-а, или 33 ДВД. Површина за складирање зад деталните врати на Лувер, има 16 ленти со картонски куќи VHS, 14 преголеми ленти за VHS, 42 ЦД-а или 32 ДВД. Брзо и лесно склопување со патентирани сврзувачки елементи за заклучување на пресврт. 41-1/2 "W x 22 „Д x 19-1/8“ ч. Ламинат финиш. Инженерско дрво. Достапно само на Интернет. Испорачана со заштитата на пакетот на Sauder на Transguard, во која има тврдо, картонски раб и филм за завиткување на картонот, за да се обезбеди вашата испорака да пристигне без оштетување. Потребно е собрание.

За производот

Избор на клиент