0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Daiwa Wilderness Speciation 9 '2-парчиња средна прачка

Daiwa Wilderness Speciation 9 '2-парчиња средна прачка

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Подгответе се да ги нацртате големите со специјалитетот за дивина од Даива 9 'Дво парчиња средна прачка. Оваа ставка е исправна за тролање. Се одликува со еластичен 9 'стаклени стакло со фиберглас со упатства за намалување на алуминиум оксид. Оваа шипка Даива се распаѓа на две парчиња за погодност за патување и складирање. Погоден е за средно дејствување. Daiwa Wilderness Speciation 9 '2-парчиња средна прачка : издржлива, еластична стаклена стакло празно. Упатства за алуминиум оксид со исечен. 2 парчиња средно дејство надолу од риболов 9 'за тролање.

За производот

Избор на клиент