0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Callaway Chrome Soft X, квалитет на нане, топки за голф

Callaway Chrome Soft X, квалитет на нане, топки за голф

DEN 575.84
Достапно за нарачка

Достапност

Chrome Soft X Golf топки комбинираат растојание и перформанси докажано со турнеја, неспоредливо чувство, нашата популарна шема на Трувис и исклучително прошка за погрешно погодено прошка, предводена од новиот нов меко брзо јадро на новиот графен. Ова ви овозможува да експериментирате со различни топки за да го пронајдете оној што најдобро одговара на вашата игра без значителни трошоци однапред.

За производот

Избор на клиент