0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Елитната слика повторно воспоставена од тон -касетот - алтернатива за 201а - магента - ласер - страници - секоја од нив

Елитната слика повторно воспоставена од тон -касетот - алтернатива за 201а - магента - ласер - страници -

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Елита за повторно воспоставено од производството на тон -касети - алтернатива за 201а - магента - ласер - 1400 страници - по 1. Повторно воспоставено од производството Tonr Castrdge е дизајниран за употреба со ласерски ласерски промет Pro M252 DW и Laserjet Pro MFP M277 DW. Висококвалитетниот излез нуди живописна репродукција, така што е идеален за печатење дома и канцеларија. Касетот инсталира лесно и брзо за да го минимизира времето на застој. TONR е резултат на ригорозни протоколи за развој на производи и обезбедува принос и перформанси на еквивалент на ОЕМ. Овој crtdg; lsr; 201a; ma е одличен печатари, мултифункции и материјали за печатење тон на касети. Тоа е сосема нова ставка што ви доаѓа добро спакувано и брзо се испорачува! M252dw. MFP M277 DW.

За производот

Избор на клиент