0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Беркли Вибрато риболов, сино сјај тигар, Оз

Беркли Вибрато риболов, сино сјај тигар, Оз

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Без разлика дали сте воин за викенд или сезонски про, Беркли Вибрато Лур е дизајниран за возбудлива акција во сите води. Одликувајќи се со длабоко компресирано тело, поширок стомак и потенки грб, овие мами вибрираат без оглед на тоа како се рибаат. Со целосна жица што тече низ должината на своето тело, вибрато ги поврзува и куките и линијата, уверувајќи цврста и безбедна врска помеѓу вас и вашиот трофеј. Совршен центар на гравитација обезбедува идеална контрола и дејствување дури и во најлесните модели, додека бавната стапка на треперење на падот создава блиц и нарушување. Искусете без напорна моќ се шегуваат додека мамката имитира ранет мамка. Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби. Неуспехот да се фати риба е она што нè мотивира да продолжиме со риболов, да продолжиме да учиме и да сфаќаме начини да ги направиме сите наши производи најдобри на пазарот. Поради оваа обврска можеме самоуверено да кажеме - ние ја направивме науката. Сега ја фаќате рибата. Беркли вибрато сите типови на вода мамка : идеално за риба со залак со светлина, Беркли Вибрато вибрира на есен, кога е затегнат, се преврте, се извади стабилно или тролана на кој било начин и со која било брзина . Привлечен дејство : со совршен центар на гравитација, Вибрато обезбедува идеална контрола и дејство дури и во најлесните модели. Бавната стапка на трепет на есен создава блиц и нарушување на целниот притисок . Горниот грб жица се протега од предната кука до задната кука, овозможувајќи силна точка на вратоврска. Загрозувањето на електрична енергија е без напор благодарение на дејството што вибрира на влечење да имитира ранет мамка. Вибрато може да се спушти додека се појавува наизменично . Спецификации на производот : мами со големина : 1 мл, 2,6in 7см. Боја : Сина сјај тигар. Големина на кука : 6. Број на куки : 2 . Премиум Избор на боја : За да одговара на отворот, постојат различни висококвалитетни боички плочки што одговараат на бои за да се изберат од преференциите за риболов и околини . Подобрена козметика, подобрени хардверски материјали и засилено тело му даваат на Беркли Вибрато поголема јачина на влечење. Вибрато е идеално за риба со лесна светлина каде што две трепери ќе обезбедат повеќе риби. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира во иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби.

За производот

Избор на клиент