0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Обновен Vizio 32 Class HD Smart LED телевизор

Обновен Vizio 32 Class HD Smart LED телевизор

DEN 1568.00
Достапно за нарачка

Достапност

Обновен Vizio 32 "Class HD (720p) Smart LED телевизор (D32 H-F4) (модел за 2018 година) Ова е реновиран производ. Тој е тестиран и прегледан од производителот или снабдувачот на реновирање на трети страни за да функционира како ново, со ограничено, со ограничено, со ограничено, со ограничено, со ограничено, со ограничено, со ограничено без никакви знаци на абење. Сите реновирани телевизори доаѓаат со минимум 90-дневна ограничена гаранција обезбедена од производителот или снабдувачот. Производот може да пристигне во генеричка кутија што може да покаже претходно абење. Vizio 32 "класа HD (720p) паметен LED ТВ (D32 H-F4) (Модел за 2018 година) : Паметна телевизија : Инстантен пристап до популарни апликации десно на ТВ со користење на вклучениот далечински управувач Наоѓање нешто за да гледате повеќе забавно-Откријте нови емисии, вклучувајќи филмови во HD . Chromecast Вграден : Пристап Повеќе од 200.000 ТВ -емисии и филмови и над 30 милиони песни, од 1000+ апликации, вклучувајќи Netflix, You Tube и Hulu. Апликации со можност за Dow Load Chromecast на вашиот мобилен уред, а потоа едноставно допрете го копчето Cast за да ја проследите вашата забава на големиот екран . LED осветлување со целосна низа : рамномерно дистрибуира LED диоди преку задното осветлување на екранот, испорачувајќи исклучителна светлосна униформност, конзистентност на бојата и поодговорна Слика од работ до раб за извонредна слика со висока дефиниција . Висока дефиниција : Гледајте ТВ во јасни, јасни резолуција со висока дефиниција од 720p и доживејте брилијантна слика со сериите Vizio D . Преземете го Vizio Smartcast Mobile : Користете го вашиот паметен телефон за да контролирате и пренесувајте на ТВ од која било просторија во вашиот дом . Користете го Глас за контрола на ТВ : Оваа серија Визио Д е совршен придружник на паметни дома, нудејќи поддршка за контрола на глас од уреди со можност за асистент на Google. 2 влезови на HDMI : Идеално за уживање во вашите уреди со висока дефиниција како такви играчи на Blu-ray и конзоли за игри . DTS Studio Sound : Напредно виртуелен звук на опкружувачки звук од двата вградени звучници на дисплејот . Овој производ можеби не бил овластен производител на производител но е професионално прегледано, тестиран и исчистен од обновените продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

За производот

Избор на клиент