0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тело на гаснење на хитачи фи

Тело на гаснење на хитачи фи

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Тело на електронско гаснење на хитачи (ETB) Телото на електронското гаснење на хитачи е висококвалитетна замена на оригинална опрема што е произведена за да ги исполни или надмине спецификациите на ОЕ за вклопување, форма и функција. Карактеристики и придобивки : Произведените склопови на ОЕ вклучуваат сензори за положба на гаснење го контролира волуменот на воздухот што се влева во моторот ја подобрува моќноста на моторот, економичноста на горивото и перформансите на емисиите Hitachi Fi гаснење на телото.

За производот

Избор на клиент