0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Крцкави пржени пржени свински кожи од свинско месо на Мек, 2. торба од мл

Крцкави пржени пржени свински кожи од свинско месо на Мек, 2. торба од мл

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

На Мек, нашата мисија е иста од 1932 година : Гответе ги најдобрите свински кожи и пукнатини наоколу. Пржените кожи од свинско месо на Мек се совршена закуска за да бидат гладни и копнеете нешто крцкаво, солено и месно. За 80 години, свински кожи од свинско месо, чикарони и пукнатини биле фаворит на семејство и обожаватели за лесно златни, крцкави, крцкави пржени свинско месо, кои користат само најквалитетни состојки. Овие кето и палео пријателски свински кора и пукнатини се одлична алтернатива на чипови и крекери, лебници за ќофтиња или обложување пилешко или риба. Посипете на салати, зеленчук, промешајте пржете, ориз, тестенини, пуканки или кое било друго јадење каде што се посакува малку дополнителна криза. Мек-Б-Б-П Крцкави пржени свински кожи, 2,5 мл торба без вина, 0 грам јаглехидрати, кето и палео пријателски свинско месо од свинско месо, кои се без глутен со 0 грама транс маснотии. Нашиот рецепт за слатки и затемнети редови од свинско месо има солен вкус и текстура за да ја излечи вашата желба за богата, месна, ароматична закуска што задоволува со секој залак. Спакувано во торба од 2,5 мл што е совршена за на патот, или само дома. Направени со здрави, висококвалитетни состојки, овие свински кадрици од свинско месо се вкусуваат одлично со салса и натопи, попрскани на салати и супи, или обложени на рерна или пилешко и риба пржени со воздух. Преферирани од loversубителите на свинско месо, ентузијасти закуски и познавачи на чикарони за посебен вкус, криза и квалитет.

За производот

Избор на клиент