0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Егзодус експанзија помине - XBO еден [дигитален]

Егзодус експанзија помине - XBO еден [дигитален]

DEN 1104.00
Достапно за нарачка

Достапност

Metro Exodus Expansion Pass Откријте нови авантури во пост-апокалиптичката руска пустина со експанзијата на Метро Егзодус, во која му дава пристап до сосема нова содржина на приказни со повеќе возбудливи игра со еден играч. За повеќе детали, посетете. По купувањето и ЧПП. Receiveе добиете е-пошта за потврда од неколку минути за успешно поставување на нарачки . Втора е-пошта од Line@e- со пристап до вашиот пин ќе биде доставена во рок од 60 минути*. Ако имате проблеми со примање на е-пошта, одете на следната веб-страница за да пристапите до вашата набавка : www.e-. Внесете ја вашата адреса за е -пошта што се користи за нарачка на вашиот поштенски код за наплата и бројот на вашата нарачка (бројот на вашата нарачка може да се најде на вашата е -пошта за потврда од или во историјата на нарачката на вашата сметка) . За да ги видите најчесто поставуваните прашања во врска со овој производ посетете ја www.e- /faq.html. Нема поврат или поврат на електронски исполнети броеви на ПИН. не е одговорен за украдени или погрешни иглички. *Пиновите обично се испорачуваат за неколку минути или, најмногу, во рок од 48 часа во зависност од дополнителната валидација на нарачката што ја бара компанијата за кредитни картички.

За производот

Избор на клиент