0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени за женски цветни печатени чипкави ленти од стилови

Уникатни поволни цени за женски цветни печатени чипкави ленти од стилови

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Совршено избалансирани за секоја пригода, овие класични пумпи со зашилени пети имаат печатена завршница за понатамошно подобрување на вашиот изглед. Сандалите со ленти од чипка на глуждот цветаат со висат цвеќиња, така што дури и вашите вонредни денови ќе се чувствуваат почувствителни. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Велика Британија - ЕУ петица до пети висина на пета6 4 36 9 - 3 1/37 5 37 9 1/4 3 1/38 6 39 9 3/5 3 1/39 7 40- 10 - 3 1/310 8 - - 41 - 10 1/4 3 1/311 9 42 - 10 3/5 3 1/3 Единствени поволни цени на женските печатени чипка од чипка Стилето Потпетици од видови на точки : цветни ПУ; Outsion : гума. Зашилен пети. Стилето потпетици. Обични чевли. Повлечете ја. Пролет лето.

За производот

Избор на клиент