0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Патка патка од Стела и Чуви, гуска за вечера, сушена храна сушена со мачки, 3. мл

Патка патка од Стела и Чуви, гуска за вечера, сушена храна сушена со мачки, 3. мл

DEN 207.68
Достапно за нарачка

Достапност

Стела служи како што е или рехидрат со додавање на вода за да се имитираат природното диекомплетно и балансирана исхрана на кучешки, е подобрена со пробиотици за да помогне во здраво варење, кој содржи зрна, глутен, полнила, вештачки конзервативци или бои.

За производот

Избор на клиент