0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Колекција на списанија за колекција на жени Девалин балет зашилен на пети на станови

Колекција на списанија за колекција на жени Девалин балет зашилен на пети на станови

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата Девалин од Гурани е класичен стил што ќе се најде како носи насекаде и со сè. Овој балетски стан за лизгање има малку лак и зашилен пети за женски изглед. Вегански кожа со текстура на крокода и подножјето на ногата создаваат удобно вклопување. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент