0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Забавата е над сликање на платно уметнички принт

Забавата е над сликање на платно уметнички принт

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

PTM Images е водечки производител на Северна Америка на подготвен wallиден декор, додатоци за дома и мебел. Основана во 1995 година како компанија за меморијалии за голф, ПТМ го насочи својот фокус на домашен декор и стана лидер во индустријата. Покрај најсовремениот, еколошки, 300.000 квадратни метри производствен капацитет во Сан Луис, Мексико и центар за дистрибуција во Аризона, ПТМ има корпоративни канцеларии и изложбен салон во Центарот за дизајн на Пацификот во Западен Холивуд, Калифорнија- Центар за тренд уметност и дизајн. Нашиот домашен објект ни дава предност да произведуваме производи со висок квалитет со користење на ефикасно време на пресврт. Најдобриот француски и италијански машинерија на ПТМ, посветен тим и супериорен квалитет и овозможува на компанијата да произведува најдобри во класни производи за нашите бројни клиенти за гостопримство, дизајнери на ентериер и високи трговци на мало низ целиот свет. Собрана должина на производот : 16 in. Собрани висина на производот : 20 in. Собрана ширина на производот : 1,5 ин. Ориентација : вертикална.

За производот

Избор на клиент