0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Перформанси на пулсот Sonic Electric Scouter

Перформанси на пулсот Sonic Electric Scouter

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Децата можат лесно да патуваат низ градот на овој Pulse Performance Sonic Electric Scouter. Тој користи мотор управуван од синџир од 200 вати кој турка брзини до 13 км на час. Овој електричен скутер за перформанси на пулсот е опремен со преголема предна гума и ленти со мото-стил на дополнителна голема платформа. Системот за батерии од 24 волти нуди време за возење од приближно 40 минути, овој електричен скутер за деца има зафат со пресврт со технологија за реакција на гаснење. Едно парче композитно површинско палуба има засилен стегач со четири завртки за дополнителна безбедност. Овој модел исто така доаѓа со пневматски гуми и лежишта ABEC-5 за непречено возење на повеќето површини. Има тешка челична стебло и внатрешна рамка. Pulse Performance Sonic Electric Scooter : Twist Action Action со ITR (инстант одговор на гаснење) технологија. Систем на батерии од 24 волти со време на возење до 40 минути. Мотор управуван од синџир од 200 вати со брзина до 13 км на час. Површината на палубата со единечно парче CDT (композитна палуба). Електричен скутер за перформанси на пулсот со засилен стегач со 4 завртки. Пневматски гуми со лежишта ABEC-5 за исклучително мазно возење. Тешки челици изработени матични стебла, барови во мото стил и внатрешна рамка. Овој електричен скутер за деца бара 1 батерија (вклучена).

За производот

Избор на клиент