0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Потребни се 4-6 часа дневно сонце. Харди до зона 11 (40 ° F). Сака да се напои 2-3 пати неделно. Растенија во добро исцедена област; Оплодете редовно. Оваа ставка може да се најде само во продавница. Предметот и бојата може да варираат по продавница. Посетете го вашиот градинарски центар за достапност.

За производот

Избор на клиент