0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Luxpaper Отворен крај коверти, мандарински портокал, 500 пакувања

Luxpaper Отворен крај коверти, мандарински портокал, 500 пакувања

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Заштита на важни документи! Кога не можете или не треба да ја склопите содржината, ковертите на документи се професионално решение за испраќање рамни, но обемни материјали, памфлети, брошури, литература за продажба, брошури, годишни извештаи, списанија или каталози. Flap е на кратка страна, помагајќи да ги спречи работите да не испаднат по отворањето. Ако барате совршени коверти, отворените коверти од 10 x 13 се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Големина : 10 x 13. Боја : мандарински портокал. Количина : 500/пакет.

За производот

Избор на клиент