0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sawtooth модерна гроздобер махагони врвна акустична dreadnought гитара со додатоци за Chromacast

Sawtooth модерна гроздобер махагони врвна акустична dreadnought гитара со додатоци за Chromacast

DEN 2239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Модерната гроздобер гроздобер гроздобер, акустична гитара, има смрека на врвот и махагони грб и страни. Едноставен, елегантен и чист, модерниот гроздобер е фокусиран на достапен квалитет и изглед на очите. Достапно во конфигурациите на десната и левата рака. Sawtooth модерна гроздобер махагони врвна акустична dreadnought гитара со додатоци за Chromacast.

За производот

Избор на клиент