0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ригел Премиер хотел Квалитет на салфетки, 20 20

Ригел Премиер хотел Квалитет на салфетки, 20 20

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Премиерските салфетки во хотелот „Ригел“ го нудат крајниот во 100 проценти вртено полиестер. Премиер ги задоволи клиентите со својата мекост слична на памук и градежништвото со врвен квалитет. Премиерските постелнина се водач во многу трпезарии, кои нудат одлично задржување и апсорпција на бојата, како и супериорно ослободување на дамка. Ригел Премиер хотел Квалитет на салфетки, 20 "x 20" : Големина : 20 "x 20". 100 проценти откачи полиестер. 7,2 мл/квадратни г. Одлично задржување и апсорпција на бојата. Без подигање, прицврстување или поставување. Безбедно за индустриско миење.

За производот

Избор на клиент