0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 18 w 56 h Americraft Две еднакви надворешни розови за надворешни работи, разнобојни лисја

Ekena Millwork 18 w 56 h Americraft Две еднакви надворешни розови за надворешни работи, разнобојни лисја

DEN 4166.40
Достапно за нарачка

Достапност

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво манго дрво, карактеристично текстурирано дрво жито нуди варијации на златно-кафеава шема. Овие издржливи, надворешни ролетни со тврдо дрво стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во зачудувачка недовршена оценка на дамки, подготвеност или една од нашите долготрајни дамки од дрво со цврста боја, кои нудат издржливост против пукање и пилинг. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во достапни, издржливи и еколошки надворешни ролетни.

За производот

Избор на клиент