0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
18 W 28 H Lifetime vinyl, обичај две еднакви панели, подигнати панели ролетни, w-shutter-loks, Classic Blue

18 W 28 H Lifetime vinyl, обичај две еднакви панели, подигнати панели ролетни, w-shutter-loks, Classic Blue

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите подигнати панели поредени по нарачки обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

За производот

Избор на клиент