0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 1 2 W 32 H Timberthane Hand Hewn The Trablow joined Board-n-batten w елиптични врвни шатлови на дрво, првенден тен, подготвен тен,

Ekena Millwork 1 2 W 32 H Timberthane Hand Hewn The Trablow joined Board-n-batten w елиптични врвни шатлови

DEN 2209.76
Достапно за нарачка

Достапност

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

За производот

Избор на клиент