0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, Toperormade Four Board Aded, Board-N-Batten Sulter, вклучува Spikes за инсталирање на инсталации,-светло бело

Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, Toperormade Four Board Aded, Board-N-Batten Sulter, вклучува Spikes

DEN 3264.32
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со познатите ролетни на градителот на градителот. Овие силни и дурбале ролетни додаваат допир на стариот светски шарм на кој било надворешност. Нашите винилни ролетни додаваат слој на рафинирање и интерес, додека нудат минимално одржување и одржување, како оној на ролетни од дрво. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Тие се релативно лесни и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Ограничена гаранција за живот. Вклучен е хардвер за инсталација во боја. Инстали за неколку минути. Бојата се обликува во целиот бленда, што значи дека нема одржување. Деталите за крип -дрвокрадци обезбедуваат изглед на автентични ролетни од дрво. Должините и ширините се номинални +/- 1/2 ". Популарни бои за цел живот на убавина.

За производот

Избор на клиент