0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Екена Милхаурд внатре W in. H Builders Edge, Toperormade Cathathar Top Center Mullion, отворени ролетни за покраини, вклучува и совпаѓање на инсталационите шила, - федерално кафеава боја

Екена Милхаурд внатре W in. H Builders Edge, Toperormade Cathathar Top Center Mullion, отворени ролетни за

DEN 1712.00
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со стандардни стандардни розови на градителот. Совршено за секој стил на дома од класичен до современ, нашите ролетни за трговски стил ги даваат изгледот и чистите линии за да одговараат на буквално секој дом. Нашите винилни ролетни додаваат слој на рафинирање и интерес, додека нудат минимално одржување и одржување, како оној на ролетни од дрво. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Тие се релативно лесни и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Ограничена гаранција за живот. Вклучен е хардвер за инсталација во боја. Инстали за неколку минути. Бојата се обликува во целиот бленда, што значи дека нема одржување. Деталите за крип -дрвокрадци обезбедуваат изглед на автентични ролетни од дрво. Должините и ширините се номинални +/- 1/2 ". Популарни бои за цел живот на убавина.

За производот

Избор на клиент