0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
18 W 93 H Lifetime vinyl, прилагодено панел за неутрализирање, подигнати ролетни со панели, W-Shutter-Loks, Midnight Green

18 W 93 H Lifetime vinyl, прилагодено панел за неутрализирање, подигнати ролетни со панели, W-Shutter-Loks,

DEN 4415.52
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите подигнати ролетни на панели обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

За производот

Избор на клиент