0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Shortbus 8 Flasher, разделување на банана

Shortbus 8 Flasher, разделување на банана

DEN 2559.84
Достапно за нарачка

Достапност

Сплит на банана е најдобрата од двата света, технологијата на трепкање спарена со две победни бои, рибите нема да се двоумат да ја изедат пустината вашата понуда! Shortbus 8 "Flasher, Split Banana : Дојдете лажирани и подготвени да рибате од кутијата. 1/8" -Тик материјал што издржува тешка употреба. Големите дупки за очи промовираат лесно менување.

За производот

Избор на клиент