0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Директен разговор $ мобилен Hotspot & BYOT безжичен интернет врска 20 GB податоци 60-дневен припејд план е-пин

Директен разговор $ мобилен Hotspot & BYOT безжичен интернет врска 20 GB податоци 60-дневен припејд план е-пин

DEN 960.00
Достапно за нарачка

Достапност

E-Pin Top Up е најфлексибилната опција за додавање на план или минути на вашата мобилна сметка. Receiveе добиете е -пошта со упатства за откуп и електронски пин по купувањето. Користете по ваша погодност или како подарок. Mobile Hotspot од 75 $ Mobile доаѓа со 20 GB податоци со голема брзина. За употреба само со директно разговори мобилно жариште или донесете своја програма за таблети . на што ќе добиете : Опфаќање на мрежата Америка се потпира. Само компатибилен со уредите за мобилни точки со директен разговор и донесете ваша сопствена програма за таблети. Нема договор. 60-дневни услуги. Како работи : ќе добиете е -пошта за потврда од наскоро по купувањето. Втора е-пошта од Online@e- ќе го содржи вашиот електронски пин. Ако имате проблеми со примање на е-пошта, одете на следната веб-страница за да пристапите до вашата набавка : www.e-. Внесете ја вашата адреса за е -пошта што се користи за нарачка на вашиот поштенски код за наплата и бројот на вашата нарачка (бројот на вашата нарачка може да се најде на вашата е -пошта за потврда од или во историјата на нарачката на вашата сметка). Имајте на ум : да ги гледате често поставуваните прашања во врска со овој производ посетете ја страницата www.e- /faq.html. Нема поврат или поврат на електронски исполнети броеви на ПИН. не е одговорен за украдени или погрешни иглички. Пиновите обично се испорачуваат за неколку минути или, најмногу, во рок од 24 часа во зависност од дополнителната валидација на нарачката што ја бара компанијата за кредитни картички. Услови и правила : *Ве молиме, упатете се секогаш на најновите услови и услови за услуга на веб -страницата за директен разговор. Со брзина од 2 G, функционалноста на некои апликации за податоци, како што е аудио или видео, може да биде засегната не за употреба со мобилни телефони со директно разговори кога купувате, активирате или користите директен производ за разговор или директно разговори за безжични услуги, вие се согласувате да ги почитувате со најновите услови и услови на услуга, кои се предмет на промена од време на време без најава. Straight Talk е регистрирана трговска марка на Tracfone Wireless, Inc., компанија Verizon. © 2023 Tracfone.

За производот

Избор на клиент