0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
1 2 w 8 h 16 l carmel мазна рафтер опашка, ела на Даглас

1 2 w 8 h 16 l carmel мазна рафтер опашка, ела на Даглас

DEN 398.08
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба.

За производот

Избор на клиент