0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кадифено кадифен ќебе од слонова коска, близнаци 66x86

Кадифено кадифен ќебе од слонова коска, близнаци 66x86

DEN 284.96
Достапно за нарачка

Достапност

Завиткајте се во топлина и утеха со ова кадифен ќебе за руно. Направено од четкан и стрижена микрофибер за луксузна мекост, ова ќебе се спротивставува на бледнее, натрупување и статично за траење на убавината. После перење, исушете го исушете го ова фрлање машини со употреба на тивок оган за да ја задржите во беспрекорна состојба. Достапно во следниве бои : срца од слонова коска, сиви срца, точки од слонова коска, сива карирана, тен, сиви точки, розова лента, сина, мерлот, небо сина боја, морнарица, црвена, таупе, сива и рубинска црвена близначка димензии : ширина 66 инчи ширина X 86 инчи долги, полни/кралици димензии : долги 86 инчи X 86 инчи, кралски димензии : 102 инчи широк x 90 инчи долга машина за миење кадифено кадифено ќебе од слонова коска, близнаци 66x86.

За производот

Избор на клиент