0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи 18 14 Заклучи геометриски ПРИНТ ПЛАТИМАТ, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 Заклучи геометриски ПРИНТ ПЛАТИМАТ, сет од 4

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Со комбинацијата на смели бои и стил на плажа, оваа колекција на пласмати ќе го направи вашиот декор на масата зрачна! Сигурно ќе уживате во крајбрежниот стил донесен во вашата домашна учтивост на едноставно Дејзи. Едноставно Дејзи 18 "x 14" Заклучи геометриски печати пласман, сет од 4 : 18 "x 14". Сет од 4. полиестер. Достапно во разни бои.

За производот

Избор на клиент