0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главни места Логан Фринџ ПП тркалезна пласман црвена Седона Рд

Главни места Логан Фринџ ПП тркалезна пласман црвена Седона Рд

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Подобрете го вашиот пејзаж со главните места Логан Фринџ ПП тркалезно пласман. Овој прекрасен пласман на ткаенини со граница на раб е направен со траен полиестерски материјал, така што ќе издржи на секојдневна употреба или забава за одмор. Оваа тркалезна рачно ткаени ткаенини пласмати мери со дијаметар од 15 инчи, доволно големи за да се сместат чинија за вечера и прибор, истовремено одржувајќи ги површините на масата заштитени од измет и гребнатини. Овој пласмат е зачудувачки на трпезаријата, но исто така е совршен за други употреби на домашен декор. Без разлика дали е обичен собир на пријатели, официјална вечера, или се користи за домашна декорација, овој разноврсен пласман создава изглед на модерна елеганција. Секоја единица вклучува еден пласман. Упатства за нега : Spot Clean со влажна крпа. 100% полиестер. Содржина на влакна : 100% полиестер. Упатства за нега : Spot Clean со влажна крпа. Мерки околу 15 инчи.

За производот

Избор на клиент