0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пребројување- тешки абсорбента кучиња за кучиња тренираат ситни влошки

Пребројување- тешки абсорбента кучиња за кучиња тренираат ситни влошки

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Влошките за обука на супер абсорбента за перспективи се искривени, ативи за брзо сушење на влошки со подобрена контрола. Посебен атрактант се користи за сигнализирање на соодветната ситна точка кога си куќа што крши ново кутре. Секоја подлога има пет слоја на заштита. Нашата специјална конструкција апсорбира до двојно повеќе од водечките конкуренти. Влошките за обука на Pet Sworld ќе ви заштедат пари, ќе ги заштитат вашите подови и ќе направат тренинг во куќата на ветре! 30x30 тешки абсорбенти обука на ситни влошки 150 брои-30х30 тешки апсорбирани кучиња за кучиња за кучиња.

За производот

Избор на клиент