0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Активноста на мини-брзина на штрккрафт Вокер црно

Активноста на мини-брзина на штрккрафт Вокер црно

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ставете го вашето бебе на седиштето на возачот со вокер за активност на штркот занаетчиски мини. Mini-Speedster е опремен со менувач на менувачот, подвижен волан, табла за светло, сигнали за вртење и вистински звуци на автомобили за да му дадете на вашето дете крајно искуство во возењето. Интерактивната електронска лента за играчки ќе помогне да се стимулираат сетилата на вашето дете и да се забрза нивниот ран развој. Одликувајќи се со отстранлива и подлога за седиште во седиштето, отстранлива лента за играчки, тринасочна прилагодлива седиште за висина и дизајн на лесна рамка, дејство на штркот занаетчиски мини-брзина, комбинирајте квалитет, практичност и забава за вас и вашето малечко. Ги исполнува ASTM да не се продава или увезува во Канада.

За производот

Избор на клиент