0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени 300TC памучно тело за обложување на телото Циан 20 72

Единствени поволни цени 300TC памучно тело за обложување на телото Циан 20 72

DEN 205.60
Достапно за нарачка

Достапност

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, уникатни случаи со перници за каросерии нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 300 TC памучно тело за обложување на телото, cyan 20 "x 72" 100% египетски памук. 300 броење на нишки. Двојно четкано. Затворање на пликови. Цврста боја. Вклучува само 1 парчиња перници за тело. Перница не е вклучена. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Земја на потекло : Увезен.

За производот

Избор на клиент