0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени за микрофибер, перница за микрофибер, 20 72

Уникатни поволни цени за микрофибер, перница за микрофибер, 20 72

DEN 194.24
Достапно за нарачка

Достапност

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поговори 1 пакет со четкана микрофибер, перница за тело, 20 "x 72", спа сина 110 GSM дише 1800 серии микрофибер ткаенина со плетена со голема густина. Достапна големина : 20 "x48"; 20 "x54"; 20 "x60"; 20 "x72". Тип на затворање на патент. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само покривка на перница од 1 парче, перница не е вклучена. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

За производот

Избор на клиент