0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Хоризон Груп САД Пинк Паракорд, 18 -ти., Секој

Хоризон Груп САД Пинк Паракорд, 18 -ти., Секој

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Падобранскиот кабел е мек и издржлив, одличен за занаетчиство. Направете ткаени нараквици со една или две бои и за девојчиња и за момчиња. Средството може да се користи и за да се направат јаки за домашни миленици, приврзоци за клучеви, што се користат како чевли и повеќе. Пакетот вклучува 18 стапки на снимање. Паракорд, 18 ', Пинк.

За производот

Избор на клиент