0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Овошна корпа зелена кисела јаболко миризливи очила за пливање за деца

Овошна корпа зелена кисела јаболко миризливи очила за пливање за деца

DEN 383.84
Достапно за нарачка

Достапност

Очилата за пливање во корпа за овошје Finis се достапни во четири светли бои и мириси од кои можете да изберете. Дајте им на вашите деца забавен и шарен додаток што треба да го користат кога играат во вода со овие светли и забавни дизајни. Финис зема лето и живописна инспирација од овошни корпи за да создаде најзабавен детски стакло. Очилата за пливање Finis Fruit Basket имаат мека рамка што обезбедува водоотпорна соодветност за деца со чувствителни лица. Очилата за овошни корпи, исто така, имаат двојна силиконска лента за дополнителна удобност. Вашите деца не само што ќе изгледаат добро да ги носат овие кога играат под сонцето во вода. Тие исто така ќе сакаат колку се пријатни овие опрема за пливање. Како родител, ќе се чувствувате сигурни во заштитата на нивните чувствителни очи од сонцето и од водата. Добијте пар во овој светло зелено кисело јаболко дизајн Секое дете ќе го сака Finis Fruit Basket зелена кисела миризлива миризба за пливање очила за деца : Очила за пливање за деца за цел ден на носење и игра во вода. Удобни и издржливи очила за пливање. Има мек заптивка за очи што обезбедува мека и водоотпорна соодветност за деца со чувствителни лица. Доаѓа со прилагодлив заден клип за лесни прилагодувања на ленти. Изберете од најразлични различни бои и дизајни : Сина Бери, виолетово грозје, розова цреша и зелено кисело јаболко.

За производот

Избор на клиент