0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 8 W 8'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Coroluck Fretwork Column W Prairie Capital & Prairie Base

Ekena Millwork 8 W 8'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Coroluck Fretwork Column W Prairie Capital & Prairie

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Колумните се исти со векови. Дизајни промени; така треба и колоните. Изразувајте го вашиот уникатен стил со модерни колони на Fretwork. Комбинирајќи ја популарноста на нашите fretидни панели со една од нашите најтрадиционални линии на производи, ние сме горди да воведеме модерни колони на Fretwork. Овој производ ги воздигнува традиционалните обвивки со колони и ги внесува во модерната ера со популарни дизајни додека се користи докажан материјал и метод на инсталација. Со панелите со Fretwork испорачани недостижни на колоните, ова ви дава флексибилност да ја насликате целата колона единечна боја за елегантен врежан изглед, или да ги насликате колоната и панелите што се спротивставуваат на боите за смел, изглед на внимание. Без разлика дали е ентериер или надворешност, однесете го вашиот проект на следното ниво. Комплетен комплет со обвивка за колони, капа/база, и моделирана панел за Fretwork. 50 традиционални и модерни обрасци. Наменето да завитка објава со брза инсталација „E-Z Lock“. Направено од проширен мобилен ПВЦ кој трае вечно. Практично без одржување. Совршено и за внатрешни и за надворешни апликации. Колулмните се исти со години. Измешајте го лит! Бидете во тренд.

За производот

Избор на клиент