0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
6 W 4 H 10'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, премиум орев

6 W 4 H 10'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, премиум орев

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

За производот

Избор на клиент