0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кристијан Сириано, облека за кучиња, џемпер од картониган од вратот од вратот или џемпер за мачки, розова, С.

Кристијан Сириано, облека за кучиња, џемпер од картониган од вратот од вратот или џемпер за мачки, розова,

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Кристијан Сириано миленичиња колекција. Pinkи џемпер од розов врат на вратот или џемпер за мачки, големината S. Земете го вашето куче или мачка дневни прошетки во стил и удобност или само дневна околу куќата со овој симпатичен и модерен дизајн на џемпер во стилот на пуловер, лесно се вклопува над вашето куче или главата на мачката за прицврстувач за прицврстување и супер удобно вклопување. Направено од траен акрилик. Одлично за секоја пригода и целодневно носење. Симпатична џемпер и студено време на есента и зимата одат шепа во шепа. Достапно во повеќе големини. Купувајте на Интернет за целата додатоци за миленичиња на Кристијан Сириано и колекција на облека. Дизајнот за влечење го олеснува облекувањето нагоре или надолу за кучињата или мачките во движење. Се одликува со полко -точка на вратот со црна чипка. Направено од лесен и удобен акрилик. Издржлив за целодневно носење. Рачно миење, внатре во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво. Направени за мали кучиња или мачки со мерења од основата на вратот до основата на опашката 12-14 “(30-36 см). Достапно во повеќе големини. Купете ја целата колекција на миленичиња Кристијан Сириано на Интернет.

За производот

Избор на клиент