0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Начин да се слави налепница големо зајаче

Начин да се слави налепница големо зајаче

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Достапност

Земете го подарокот давање на следното ниво со начинот да ја прославите налепницата со повеќе бои на Велигденскиот ден. Оваа шарена налепница е одличен начин да му дадете на тој посебен некој во вашиот живот подарок за Денот на Велигден. Пополнете го со нивната омилена икона што би ја сакале. Вклучената има слика. Бидете сигурни да проверите на друг начин за славење на украси и додатоци како картички за Велигденски ден, забави за забави, чаши, венец, венци и многу повеќе за да ја прославите сезоната на убовта. Дајте му на вашиот специјален некој подарок на начин да ја прославите налепницата за велигденски ден направена од пластика. Мулти-боја. Повеќе парчиња во 1 лист. Симпатична икона.

За производот

Избор на клиент