0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Врска со двојни ланци на булува, прецизионистичка не'рѓосувачка челик со нараквица за лична карта за текстура - 8,0 J96B003L

Врска со двојни ланци на булува, прецизионистичка не'рѓосувачка челик со нараквица за лична карта за текстура

DEN 768.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа современа нараквица за лична карта со двоен ланец во не'рѓосувачки челик се обезбедува со вилушка за потпишување на Булова. Нагласени со иконски прецизистички детали за завртки и закривена лична карта со карактеристична ножена текстура му дава на ова парче уникатен карактер. Врска со двојни ланци на Булува, прецизионистичка не'рѓосувачка челик со нараквица за лична карта за текстура - 8,0 "J96 B003 L.

За производот

Избор на клиент