0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Компјутер. Поставете кристали од родиум позлатени со аб и црни дијамантски кристали Сваровски

Компјутер. Поставете кристали од родиум позлатени со аб и црни дијамантски кристали Сваровски

DEN 255.04
Достапно за нарачка

Достапност

Овие класични обетки од 5мм обетки се совршен начин да додадете искра и боја на вашиот секојдневен изглед. Комплетот на две обетки поставени со измет во црн дијамант и Аурора Бореалис се изработени од оригинални кристали на Сваровски. Овие обетки се карактеризираат со обложување на родиум и задници без никел. Високо-полишот бел родиум позлата ги прави овие обетки лесни за мешање и совпаѓање. Одлично за двојни и тројни прободени уши! Направено со кристали Сваровски. Идеално за невестинска, свадба, мајка на невестата, матурска, церемонија, деверуши, забави, проми, враќање на дома, формални работи, празници, специјални прилики, роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката или подароците за годишнината.

За производот

Избор на клиент