0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кортланд ЦДМ мува ролна 5 6

Кортланд ЦДМ мува ролна 5 6

DEN 591.84
Достапно за нарачка

Достапност

Cortland CDM Fly Reel 5/6 - 599673 Reel на Cortland CDM Fly Reel ги нуди сите клучни карактеристики на премиум ролна по одлична цена. Фрли алуминиумски дизајн со трајна црна завршница Мет. Непречен центар на дискот со лесно зафаќање на графитско копче. Контра пондериран дизајн на средно арбор за пондери за побрзо повлекување на линијата со изложена раб. 5-6 6,1 мл. 3-1/8 ".

За производот

Избор на клиент