0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Исечете ги женските крцкави сатенски мазги

Исечете ги женските крцкави сатенски мазги

DEN 560.00
Достапно за нарачка

Достапност

Повеќе не само за балетски влечки, сатенските чевли се тренд додаток на вашата гардероба. Scoop Crinking Satin Muls со изопачен лак и точка на пети додаваат убава женственост на секоја облека. Овие станови за лизгање веднаш го воздигнуваат вашиот изглед. Без разлика дали се тркате надвор од вратата и немате време да се справите со ленти, ленти и токи, или едноставно сте обрнале големо внимание на трендовите и знаете дека чевлите за лизгање се дефинитивно „во“ - мазга Во основа е совршен чевел. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте се. Карактеристики на удобност : Флексибилна надворешна страна на удобност. Лажичка крцкање сатенски мазги за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега го барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент