0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стадион на момчињата елен стадион црна м

Стадион на момчињата елен стадион црна м

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете малку кора од кора во гардероба со момчиња со "стадион ". Со истекување на пети и украсен бод, вашето момче ќе се издвојува од толпата. Лесен флексибилен ѓон, постепена јака и еластична гума го прави исклучително удобно. Флексибилна и лесна удобност : Трајната пуп -надворешна плоча како патика. Флексибилните близнаци овозможуваат безбедно вклопување без проблеми со лентите. Постои јака со постепена јака за дополнителна удобност. Подлогата го намалува триењето и иритацијата на потпетиците на вашето дете . Стил што работи за сите прилики : Стилското зашилување на прстите ги прави овие одличен избор и за формални и за обични прилики. Без разлика дали тоа е дел од училишната униформа на вашето дете, имате официјална пригода како што се свадба, Велигден, црква, бар Мицва или едноставно како него да изгледате најдобро, стадионот „Елен Стагс“ е за вас . Спецификации и детали : Овој чевли има синтетичка кожа горната. Се одликува со затегнат цвест, стих на пети и еластични близнаци.

За производот

Избор на клиент